Přejít na obsah Přejít na navigaci

Kavárnička

Pro mzdové účetní
Dejte si s námi virtuální šálek kávy a proberme společně co je nového ve světě mzdových účetních.

Otevíráme každý pátek od 9:00 ...

... pro všechny mzdové účetní,
... nováčky i pokročilé,
... kteří chtějí sdílet své zkušenosti.

Potkáváme se online

Najděte si v koloběhu pracovních úkolů a povinností chvilku, v níž můžete vydechnout a neformálně probrat, s čím se ve své praxi potkáváte a potýkáte, sdílet zkušenosti, tipy a věříme že i řešení toho, s čím si úplně nevíte rady. Možná zjistíte, že na problém nemusíte být sama a platí osvědčené „víc hlav víc ví“ :)

Sdílíme zkušenosti a vítáme všechny, kdo se k nám chtějí připojit. Zpracování mezd v PERMu není podmínkou!

Přidejte se, je to snadné. Stačí v pátek od 9:00 hodin kliknout na tento odkaz.

Příští setkání v pátek 8. prosince!

 

Kavárničkový kvíz

Připravili jsme pro vás Kavárničkový kvíz, kterým chceme zpestřit každotýdenní setkávání v naší Kavárničce pro mzdové účetní. Pojďte si s námi hravou formou procvičit své znalosti personalistiky a mzdového účetnictví a zahrajte si s námi o ceny!

odkaz na Kavárničkový kvíz

Pravidla Kavárničkového kvízu

  1. Kliknutím na odkaz, který poskytneme v průběhu Kavárničky, si zobrazíte aktuální kvíz.
  2. Účastník kvízu vyplní jméno, pod nímž bude soutěžit (tzv. nick) a dále pak e-mailovou adresu, na které je možné jej kontaktovat. Pro započtení výsledků Kavárničkového kvízu do soutěže je potřeba při vyplňování jednotlivých kol používat stále stejné soutěžní jméno (nick) a e-mailovou adresu, aby se výsledek mohl do průběžné soutěže k jednotlivému hráči započítávat.
  3. Na vyplnění kvízu je stanoven časový limit 5 minut, který se spouští v okamžiku stisknutí tlačítka „ZAČÍT HNED“. Limit tedy běží i během první sekce, kdy se zadává email, nick, jméno. Minutu před vypršením času Vás systém na časový limit upozorní.
  4. Pro započtení do soutěže je potřeba Kavárničkový kvíz vyplnit nejpozději do 9:40 hodin, v tomto okamžiku se soutěž uzavírá a nastává zpracování výsledků aktuálního kola. Účastníkům bude čas ukončení slovně oznámen.
  5. Výsledková listina aktuálního kola bude zveřejněna v následující Kavárničce. Drobnou odměnu získá výherce měsíčního kola po započtení individuálních výsledků za období:
  • 15. 9. – 6. 10. 2023 - výhercem je Zuzka
  • 13. 10. – 10. 11. 2023 - výhercem je Simona
  • 24. 11. – 22. 12. 2023

Výherce za celé kvartální období bude vyhlášen 22. 12. 2023 a obdrží poukaz na webinář či jednodenní prezenční kurz Kvasaru dle vlastního výběru.