Přejít na obsah Přejít na navigaci

3. 1. 2023

Nový modul Odměny pro PermWeb

Nový modul Odměny pro PermWeb

Zbavte se papíru a excelových tabulek. Zadávejte odměny pohodlně přímo do PERMu! Kolegům z vývoje se podařilo zcela přepracovat systém pro zadávání odměn ze strany manažerů. Výsledkem je zjednodušení práce pro zákazníky i snazší obsluha pro naše techniky. 


Nový modul nazvaný Odměny dokáže zobrazovat data ze systému PERM 3, která manažer potřebuje pro rozhodnutí o výši přidělené odměny.  Jednotlivé odměny pak manažer zadává u jednotlivých pracovníků do příslušných sloupců tabulky odměn. Sloupce jsou navázané na příslušné mzdové položky v systému PERM 3. Jejich strukturu dokážeme nastavit přesně podle odměnového řádu zákazníka.

Všechny odměny, i každý typ odměny zvlášť, mohou být opatřeny poznámkou, kde manažer uvede důvod udělení odměny. Tato poznámka může být dále zaměstanci prezentována na jeho výplatním lístku.  

Dále modul dokáže automaticky hlídat dodržení rozpočtu, který má manažer na odměny k dispozici v daném čase. Systém podporuje až 3 úrovně schvalování. Veškeré zadané odměny se po uložení ukládají přímo do podkladů pro zpracování mezd v PERM 3. 

Zavolejte nám na telefon 722 987 466, rádi vám možnosti modulu odměn předvedeme.